Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #34

Grudniowe nowości? Bardzo proszę – kolejna Aula Lublin, otwarcie bezpłatnej strefy coworkingowej w Lublinie i Icebreaker z Experior Venture Fund. Rozkład jazdy na bieżący tydzień? „Tydzień coworkingu”, Lbn Social, „MoM”, „IT Academic Day”, „Innovation Days” i jeszcze kilka innych. Więcej szczegółów jak zawsze w najnowszym newsletterze.

 

W tym tygodniu zero pitu pitu. Od razu przechodzimy do tego, co interesuje Was najbardziej. Voila!

 

GRUDNIOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

 •  „Tydzień coworkingu w Lublinie” – 7/11 grudnia br., Business Link Lublin. Więcej informacji.
 • Spotkanie “Lbn Social #14” – 8 grudnia br., start o godz. 18:00. Prelegenci: Kamilia Miciuła i Andrzej Kidaj. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #9” – 9 grudnia br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Prelegenci: Michał Bąk (agencja Elivo), Środy z Impro. Więcej informacji i rejestracja.

IT & Startupy:

Pozostałe grudniowe wydarzenia:

 • Szkolenie „Co mi zrobisz jak Ci nie zapłacę” – 8 grudnia br., Business Link Lublin, start o 15:00. Prowadzący: Mariusz Zaród (radca prawny). Więcej informacji i rejestracja.


ZAPOWIEDZI NA 2016

 • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
 • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
 • Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2” – 26 lutego 2016 r., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.
 • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.
Nowy newsletter? Dokładnie za tydzień – 15 i 16 grudnia, bo do końca roku zmieniam datę emisji na wtorki (blog) i środy (e-mail). Chcesz otrzymać newsletter e-mailem? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!


Zanim się pożegnamy przypominam o I urodzinach Business Linku, które odbędą się 16 grudnia br. W programie wydarzenia jest m.in. prezentacja, którą wygłoszę razem z Michałem Korbą (iWisher) i Łukaszem Fedorowiczem (Mataba). Opowiemy Wam o pierwszym e-booku o lubelskich startupach, który będzie miał premierę właśnie 16 grudnia. Znajdziecie w nim 16 wywiadów z lubelskimi startupowcami oraz innymi super kreatywnymi ludźmi, którzy tworzą nasz miejscowy ekosystem startupowy. E-book jest projektem niekomercyjnym i będzie dostępny do bezpłatnego pobrania na moim blogu.

 

Do usłyszenia!

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #33
 2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #30
 3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #27
 4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #32
 5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #31

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.