Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #34

Data wpisu7 grudnia 2015 Ilość komentarzy0

Grudniowe nowości? Bardzo proszę – kolejna Aula Lublin, otwarcie bezpłatnej strefy coworkingowej w Lublinie i Icebreaker z Experior Venture Fund. Rozkład jazdy na bieżący tydzień? „Tydzień coworkingu”, Lbn Social, „MoM”, „IT Academic Day”, „Innovation Days” i jeszcze kilka innych. Więcej szczegółów jak zawsze w najnowszym newsletterze.

 

W tym tygodniu zero pitu pitu. Od razu przechodzimy do tego, co interesuje Was najbardziej. Voila!

 

GRUDNIOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

  •  „Tydzień coworkingu w Lublinie” – 7/11 grudnia br., Business Link Lublin. Więcej informacji.
  • Spotkanie “Lbn Social #14” – 8 grudnia br., start o godz. 18:00. Prelegenci: Kamilia Miciuła i Andrzej Kidaj. Więcej informacji i rejestracja.
  • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #9” – 9 grudnia br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Prelegenci: Michał Bąk (agencja Elivo), Środy z Impro. Więcej informacji i rejestracja.

IT & Startupy:

Pozostałe grudniowe wydarzenia:

  • Szkolenie „Co mi zrobisz jak Ci nie zapłacę” – 8 grudnia br., Business Link Lublin, start o 15:00. Prowadzący: Mariusz Zaród (radca prawny). Więcej informacji i rejestracja.


ZAPOWIEDZI NA 2016

  • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
  • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
  • Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2” – 26 lutego 2016 r., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.
  • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

[su_divider]
Nowy newsletter? Dokładnie za tydzień – 15 i 16 grudnia, bo do końca roku zmieniam datę emisji na wtorki (blog) i środy (e-mail). Chcesz otrzymać newsletter e-mailem? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!


[su_divider]

Zanim się pożegnamy przypominam o I urodzinach Business Linku, które odbędą się 16 grudnia br. W programie wydarzenia jest m.in. prezentacja, którą wygłoszę razem z Michałem Korbą (iWisher) i Łukaszem Fedorowiczem (Mataba). Opowiemy Wam o pierwszym e-booku o lubelskich startupach, który będzie miał premierę właśnie 16 grudnia. Znajdziecie w nim 16 wywiadów z lubelskimi startupowcami oraz innymi super kreatywnymi ludźmi, którzy tworzą nasz miejscowy ekosystem startupowy. E-book jest projektem niekomercyjnym i będzie dostępny do bezpłatnego pobrania na moim blogu.

 

Do usłyszenia!

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.