Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #34

Grudniowe nowości? Bardzo proszę – kolejna Aula Lublin, otwarcie bezpłatnej strefy coworkingowej w Lublinie i Icebreaker z Experior Venture Fund. Rozkład jazdy na bieżący tydzień? „Tydzień coworkingu”, Lbn Social, „MoM”, „IT Academic Day”, „Innovation Days” i jeszcze kilka innych. Więcej szczegółów jak zawsze w najnowszym newsletterze.

 

W tym tygodniu zero pitu pitu. Od razu przechodzimy do tego, co interesuje Was najbardziej. Voila!

 

GRUDNIOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

  •  „Tydzień coworkingu w Lublinie” – 7/11 grudnia br., Business Link Lublin. Więcej informacji.
  • Spotkanie “Lbn Social #14” – 8 grudnia br., start o godz. 18:00. Prelegenci: Kamilia Miciuła i Andrzej Kidaj. Więcej informacji i rejestracja.
  • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #9” – 9 grudnia br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Prelegenci: Michał Bąk (agencja Elivo), Środy z Impro. Więcej informacji i rejestracja.

IT & Startupy:

Pozostałe grudniowe wydarzenia:

  • Szkolenie „Co mi zrobisz jak Ci nie zapłacę” – 8 grudnia br., Business Link Lublin, start o 15:00. Prowadzący: Mariusz Zaród (radca prawny). Więcej informacji i rejestracja.


ZAPOWIEDZI NA 2016

  • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
  • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
  • Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2” – 26 lutego 2016 r., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.
  • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.
Nowy newsletter? Dokładnie za tydzień – 15 i 16 grudnia, bo do końca roku zmieniam datę emisji na wtorki (blog) i środy (e-mail). Chcesz otrzymać newsletter e-mailem? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!


Zanim się pożegnamy przypominam o I urodzinach Business Linku, które odbędą się 16 grudnia br. W programie wydarzenia jest m.in. prezentacja, którą wygłoszę razem z Michałem Korbą (iWisher) i Łukaszem Fedorowiczem (Mataba). Opowiemy Wam o pierwszym e-booku o lubelskich startupach, który będzie miał premierę właśnie 16 grudnia. Znajdziecie w nim 16 wywiadów z lubelskimi startupowcami oraz innymi super kreatywnymi ludźmi, którzy tworzą nasz miejscowy ekosystem startupowy. E-book jest projektem niekomercyjnym i będzie dostępny do bezpłatnego pobrania na moim blogu.

 

Do usłyszenia!

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).