Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #30

W listopadzie organizatorzy inspirujących wydarzeń w Lublinie nie zwalniają tempa. Kolejny „WordUp”, „MoM” i „BizSpot”, inaguracja „Internet of Things Lublin Meeting”, „IT Academic Day Kul.Net 2015”, Gala kończąca „Lubelską Akademię Startup” oraz wykład otwarty o CSR w przemyśle odzieżowym – do wyboru, do koloru.

Miniony tydzień spędziłem dosyć pracowicie. W piątek poprowadziłem szkolenie z marketingu w social media (super frekwencja, jak na ten nieszczególny termin, 17:00 – 20:00), a w niedzielę zajrzałem na warsztaty z design thinking organizowane w ramach „Desing Thinking Week”. Niestety okazały się sporym rozczarowaniem, głównie z powodu bardzo słabego przygotowania merytorycznego prelegentów. Zmarnowałem tylko parę godzin na udział w – moim zdaniem nie do końca przemyślanej – inicjatywie. Trudno, moja strata i nauczka na przyszłość, by omijać wydarzenie prowadzone przez teoretyków.

Na szczęście w listopadzie będzie niejedna okazja, by zapomnieć o „designowej” porażce. Na pewno pojawię się na „MoM”, „Czwartku Social Media” i „TEDx Lublin”. Pewnie zajrzę też w końcu na „Aulę Lublin”, bo jeszcze nigdy nie dotarłem. Kusi mnie też kilka innych wydarzeń (np. gala finałowa „Lubelskiej Akademii Startup” i „BizSpot” w Business Link Lublin), których pełny spis znajdziecie poniżej.

Wybierajcie, zapisujcie się i przybywajcie!


LISTOPADOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

 • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #8” – na pewno będzie 24 listopada br. Prelegenci: Marcin Setlak i Ilona Szczotka. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „Czwartek Social Media Lublin” – 19 listopada, Browar Grodzka, start o godz. 18:00. Prelegenci: Paweł Klikowicz i Dagmara Pakulska. Więcej informacji.
 • Spotkanie #2 „FuckUp Night” – zapowiedziane na 26 listopada br. w Browarze Perła. Więcej informacji.


IT & Startupy:

 • Konkurs „Start Startup” – do 16 listopada br. macie czas na wstępne zgłoszenia do konkursu dla innowacyjnych pomysłów biznesowych organizowanego przez Lubelski Park Naukowo – Technologiczny. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „WordUp Lublin” – 17 listopada br., Caffe Trybunalska, start o 18:00. Prelegenci: Tomasz Dziuda. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „Wystartuj ze startupem w Lublinie” – 17 listopada br., ACK UMCS Chatka Żaka, start o 16:00. Prelegent: Artur Kozłowski (Frendi). Więcej informacji i rejestracja. 
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „Aula Lublin #4” – 18 listopada br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Temat przewodni: crowdfunding. Prelegenci: Arkadiusz Regiec, Michał Korba, Marcin Zalewski. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „Nowe technologie” Google Developer Group Lublin –  18 listopada br., Pub „U Szewca”, godz. 19:00. Agenda i lista prelegentów w przygotowaniu. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! „#1 Internet of Things Lublin Meeting” – 16 listopada br., Business Link Lublin, start o 18:00. Prelegenci: Marco Schwartz i Patryk Omiotek. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Konferencja „IT Academic Day Kul.Net 2015” – 26 listopada br., ul. Konstantynów 1 l. starto o 8:30. Więcej informacji.
 • Targi „Kariera IT Lublin” – 28 listopada br., Hotel Mercure. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Listopadowe spotkanie „GameDev Fest” – 13/18/25 listopada br. Więcej informacji.


Pozostałe listopadowe wydarzenia:


ZAPOWIEDZI NA GRUDZIEŃ 2015 oraz początek 2016

 • Barcamp „Game Dev Lublin” – 11 grudnia br.
 • NOWOŚĆ! Pierwsze urodziny Business Link Lublin – dostałem cynk od Organizatorów, że będą w połowie grudnia!
 • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
 • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
 • „Startup Weekend Lublin” – dostałem potwierdzenie od Organizatorów, że na pewno odbędzie się w kwietniu 2016 r. Więcej szczegółów podadzą w grudniu.
Następny newsletter? Już 18 i 19 listopada! Chcesz otrzymać newsletter e-mailem? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!


 


Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
 2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #27
 3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #29
 4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #26
 5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #28

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.