szkolenia w Lublinie newsletter

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #29

Dzisiaj zaczynam od jawnej i bezczelnej autopromocji. W najbliższy piątek prowadzę w Business Link Lublin bezpłatne szkolenie „Social media marketing w małej firmie i startupie”. Chcecie posłuchać? Koniec rejestracji coraz bliżej, więc nie odkładajcie tego na później.

 

Wiem, że piątek od 17:00 do 20:00 to raczej słaby termin, ale być może ktoś z Was będzie na tyle zdeterminowany, że się pojawi. Zapraszam na solidną dawkę praktyki, bo teoretyk ze mnie żaden. Liczba miejsc ograniczona, więc czasu na decyzję nie zostało Wam zbyt wiele – więcej informacji i rejestracja.

Tak jak zapowiadałem wcześniej, w listopadzie naprawdę dużo będzie się działo w Lublinie. Sprawdźcie dokładnie listę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Tak przy okazji rzućcie też okiem na nagranie z poprzedniej „FuckUp Night”. W listopadzie druga edycja, więc warto sprawdzić, czy warto się tam pojawić.    

LISTOPADOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

 • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #8” – na pewno będzie 24 listopada br. Więcej informacji Organizatorzy mają ujawniać w tym tygodniu.
 • NOWOŚĆ! Szkolenie „Skuteczne prezentacje” – 9 listopada br., Business Link Lublin, start o 10:00. Prowadzący: Marek Naumiuk. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie #2 „FuckUp Night” – zapowiedziane na 12 listopada br. Czekam na więcej informacji od Organizatorów.
 • Spotkanie „Czwartek Social Media Lublin” – na razie znam tylko termin, 19 listopada. Czekam na więcej szczegółów od Organizatorów.

IT & Startupy:

 • Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
 • Spotkanie „GameDev Lublin” – 6 listopada br., Pub „Zielony Talerzyk”, start o 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „TechKlub Lublin” – 5 listopada br., Politechnika Lubelska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, sala E212, ul. Nadbystrzycka 38a, start o 18:00. Prelegenci: Grygorij Zaspa, Maciej Laskowski, Piotr Celiński, Karol Grzywaczewski, Łukasz Kowalski. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Druga edycja „Lubelskiej Akademii Startup” – 7 i 8 listopada br., Lubelska Fundacja Rozwoju, start o 9:00. Więcej informacji i rejestracja.
 • „Design Thinking Week” – 7 i 8 listopada br., Lubelski Park Naukowo – Technologiczny, godz. 9:30-15:30. Dwie edycje warsztatów. Rejestracja zamknięta. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Konkurs „Start Startup” – do 16 listopada br. macie czas na wstępne zgłoszenia do konkursu dla innowacyjnych pomysłów biznesowych organizowanego przez Lubelski Park Naukowo – Technologiczny. Więcej informacji.
 • Spotkanie „Nowe technologie” Google Developer Group Lublin  18 listopada br., Pub „U Szewca”, godz. 19:00. Agenda i lista prelegentów w przygotowaniu. Więcej informacji i rejestracja.
 • Targi „Kariera IT Lublin” – 28 listopada br., Hotel Mercure. Więcej informacji.

Pozostałe listopadowe wydarzenia:


ZAPOWIEDZI NA GRUDZIEŃ 2015 oraz początek 2016

 • Barcamp „Game Dev Lublin” – 11 grudnia br.
 • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
 • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
 • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.


Newsletter nr 30  już 11 i 12 listopada . Chcesz, by od razu zawitał na Twoją skrzynkę e-mailową? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!


 


Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #28
 2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
 3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #27
 4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #26
 5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #24

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.