Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #23
Co nowego w świecie inspirujących i bezpłatnych szkoleń specjalistycznych w Lublinie? Na pewno kolejne spotkanie z cyklu „Merytorycznie o Marketingu”. Więcej szczegółów w dalszej części newslettera.
W zeszłym tygodniu nie dotarłem na pierwszą „FuckUp Night” w Lublinie. Niestety w tym samym terminie wypadł półfinał EuroBasketu Hiszpania – Francja, a że koszykówka to dla mnie rzecz niemal święta, zostałem w domu przed telewizorem. Nadrobię w listopadzie, bo Organizatorzy zapowiedzieli już drugą edycję.
EuroBasket dobiegł już końca, także w następnym tygodniu już nic mnie nie zatrzyma i na pewno pojawię się na szóstym spotkaniu „merytorycznych marketingowców”. Na jakie wydarzenie warto jeszcze zwrócić uwagę w najbliższym czasie?
WRZEŚNIOWE WYDARZENIA
Marketing, zarządzanie & social media:
- NOWOŚĆ! Spotkanie „Merytorycznie o Marketing #6” – 29 września br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Prelegenci: Agata Jakuszko („Marketing Kolorów”) oraz Marcin Kruk („Marketing eventów”) + jakaś niespodzianka. Więcej informacji i zapisy.
- „Letnia Akademia Biznesu 2015”– 28/30 września br., AIP Inkubatory, KUL. Tematyka i prowadzący: Łukasz Siemieniuk (Dyrektor AIP Białystok, „Trening przedsiębiorczości”, „Jak przygotować się do pozyskania dotacji na rozwój firmy”, ), Adam Gardocki (Manager AIP Białystok, „Jak stworzyć skuteczny model biznesowy”), Sylwester Pilipczuk (Pro-metheus, „Profesjonalna obsługa klienta”, Beata Kusy-Kołodziejczyk (Manager AIP Lublin, „Firma bez ZUS”). Więcej informacji oraz zapisy.
- Maraton praktycznych szkoleń w Business Link Lublin: od 17 do 23 września br.:
– Szkolenie „Cultural Reasearch” – 23 września br., godz. 17:00. Prowadząca: Kamila Węglarska ( Cultural Research). Więcej informacji.
IT & Startupy:
- „Road to Wolves Summit” – 23 września br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny.
- Druga edycja konkursu „Wyzwanie 90 dni” – Business Link Lublin, zgłoszenia do 29 września. Więcej informacji.
- Nabór do kolejnej edycji programu DataArt IT School w Lublinie – trwa do końca września br. Więcej informacji i zapisy.
Pozostałe wrześniowe wydarzenia:
- TedxLublinSalon – 26 września w Międzynarodowych Szkołach Paderewski, godz. 15:00 – 19:30. Udział: 25 zł. Obowiązuje rejestracja (trwała do 14 września), a uczestników wybierają Organizatorzy.
- Targi „Wzory w Lublinie” – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.
PAŹDZIERNIKOWE ZAPOWIEDZI
- Barcamp „Game Dev Lublin” – 9 października br.
- Hackhaton „LublinCode. Koduj dla Lublina” – 24/25 października br.. To 36 godzinny maraton kodowania organizowany w Lubelskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Frezerów 3. Start o godz. 8:00. Więcej informacji i rejestracja.
- „Lublin Startup Festival powered by Imagine Cup” – 22/23 października br., Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS oraz Sala Kongresowa UP, start o godz. 8:00. Więcej informacji.
LISTOPADOWE ZAPOWIEDZI
- Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
- NOWOŚĆ! Spotkanie #2 „FuckUp Night” – zapowiedziane na 12 listopada br. Czekam na więcej informacji od Organizatorów.
- Spotkanie „GameDev Lublin” – 13 listopada br.
- „TedXLublin” – 21 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Motyw przewodni: „Behind the stories”. Więcej informacji.
- „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości” – od 16 do 22 listopada br. Więcej informacji znajdziecie na fan page’u organizatorów.
- NOWOŚĆ! Targi „Kariera IT Lublin” – 28 listopada br., Hotel Mercure. Więcej informacji.
ZAPOWIEDZI NA KONIEC 2015 oraz 2016
- Barcamp „Game Dev Lublin” – 11 grudnia br.
- Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
- „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
- „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.
UWAGA! Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w każdy piątkowy poranek? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!
[su_divider]
Spodobał Ci się wpis?
Polecam sprawdzić też
Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #75
Spotkanie „AZURE CAMP with XPLUS”, wykład „Jak ożywić zapomniane miejsca w mieście, czyli placemaking w natarciu, szkolenie „Scrum Master z Jakubem Drzazgą”, międzynarodowa konferencja „SMART ECOSYSTEMS”, kolejny event „Merytorycznie o Marketingu”, warsztat „Stwórz swoją pierwszą aplikację w JavaScript” oraz “IT talk & Lublin Java User Group vol. 2”. To zestaw czerwcowych nowości na liście bezpłatnych wydarzeń dla profesjonalistów w Lublinie.
Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #73
Nowy tydzień, nowy newsletter z zapowiedziami najciekawszych i bezpłatnych wydarzeń oraz szkoleń dla profesjonalistów w Lublinie. Tym razem wynalazłem dla Was kolejną odsłonę „Marketingowych Czwartków na UMCS”, spotkanie „AZURE CAMP with XPLUS” oraz listopadową konferencję „Expert Summit 2018 – All about Microsoft technologies” Po pełny rozkład jazdy, obejmujący w sumie 9 wydarzeń, zapraszam do lektury.
23 września 2015
0
5 czerwca 2018
0