Szkolenia w Lublinie

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #16

Spotkanie „cenowe” z Pawłem Królakiem, kolejna edycja „merytorycznych marketingowców”, „Ludum Dare” dla twórców gier oraz hackhaton „LublinCode”. To wszystko czeka Was w Lublinie w nadchodzących tygodniach. Więcej szczegółów w najnowszym newsletterze.

Jeżeli czytasz ten post w czwartek wieczorem to znaczy, że jestem w tym momencie na „Business Mixerze” w Business Link Lublin. Co to oznacza dla Ciebie? Na bank możesz liczyć na krótką relację na blogu, jeżeli ominąłeś to wydarzenie!

Co poza tym? W najbliższym czasie nie planuję udziału w żadnych wydarzeniach oprócz kolejnej edycji „Merytorycznie o Marketingu”, choć tu wiele zależy od terminu oraz zaproszonych prelegentów.  Tobie natomiast polecam rzucić okiem na zaktualizowany rozkład jazdy, bo być możesz znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Niby sezon wakacyjny, ale sporo się dzieje w Lublinie, przede wszystkim dzięki wzmożonej aktywności Business Link Lublin.

MARKETING i ZARZĄDZANIE

 • Trening „Zrekrutuj idealnego pracownika” – 11 sierpnia br., Business Link Lublin, godz. 17:00 – 19:00. Prowadzący: Katarzyna Skoczek (prezes firmy rekrutacyjno-doradczej Tobea Sp. z o.o), Monika Madejska. Rejestracja i więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „Jak sprzedawać więcej, gdy konkurencja zaniża ceny” – 19 sierpnia br., Hotel Focus, godz. 18:00 – 20:00. Prowadzący: Paweł Królak. Więcej informacji i rejestracja. 
 • Szkolenie „Promocja podmiotu w internecie” – 20 i 21 sierpnia br., KAM Sp. z o.o., ul. Bernardyńska 3. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #5” – organizatorzy zapowiedzieli kolejne spotkanie z cyklu „MoM”, ale nie podali jeszcze szczegółów. Dam znać, jak tylko się czegoś dowiem.


IT & STARTUPY

 • Spotkanie „Business Mixer Lublin” – 6 sierpnia br., Business Link Lublin, godz. 17:30. Gość specjalny: Bartek Pucek (właściciel Pucek Consulting, Board Director w Ifinity, przewodniczący Rady Fundacji Startup School, product manager, founder, autor bloga 10x.vc). Rejestracja i więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! „Ludum Dare 33” – 21/24 sierpnia br., MakerSpace Lublin. „Ludum Dare” to ogólnoświatowe zawody dla pasjonatów tworzenia gier. Więcej informacji i rejestracja.  
 • Konkurs „MadeByLubelskie” – zgłoszenia udziału w akcji promującej lubelskich innowatorów i organizowanej przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny tylko do 15 sierpnia br. Więcej informacji.


JESIENNE ZAPOWIEDZI

 • NOWOŚĆ! Hackhaton „LublinCode. Koduj dla Lublina” – 24/25 października br.. To 36 godzinny maraton kodowania organizowany w Lubelskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Frezerów 3. Start o godz. 8:00. Więcej informacji i rejestracja.
 • Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
 • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
 • Targi „Wzory w Lublinie – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.


UWAGA!
 Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w sobotę o poranku? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 

 

 

Newsletter #17 podrzucę na blog w czwartek 13 sierpnia, a na Wasze skrzynki w piątek 14 sierpnia. Jeżeli macie jakieś fajne wydarzenia do dodania, czekam na info.

Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #15
 2. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #9
 3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #12
 4. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #14
 5. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #11

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.