Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #19

Data wpisu26 sierpnia 2015 Ilość komentarzy0

Jesień coraz bliżej (może nie taka jak na zdjęciu, ale zawsze), zatem przygotujcie się na prawdziwy maraton inspirujących szkoleń, warsztatów i konferencji w Lublinie. Tylko w końcówce sierpnia i we wrześniu macie do wyboru 11 fajnych wydarzeń.


Nie wiem, czy słyszeliście – lub doświadczyliście tego na własnej skórze jak autor niniejszego wpisu – piąty „MoM” zaplanowany na 25 sierpnia nie odbył się i został przeniesiony na późniejszy termin. Na przeszkodzie stanęła deszczowa pogoda, bo tym razem mieliśmy spotkać się pod chmurką, w Kinie Perła. Trudno, może następnym razem aura będzie łaskawsza. Powtórka w najbliższy poniedziałek (31 sierpnia), w browarze Perła.

W nadchodzącym tygodniu na pewno będę na poniedziałkowych warsztatach e-marketingowych (dostałem już potwierdzenie od Organizatorów) oraz na piątkowym Business Mixerze (obydwa wydarzenia w Business Link Lublin). A jak tam z Waszymi planami? Gdzie się widzimy w najbliższym czasie? Pełną listę lubelskich wydarzeń, sięgającą aż do stycznia 2016 r., znajdziecie w dalszej części wpisu.


SIERPNIOWE i WRZEŚNIOWE WYDARZENIA

Marketing, zarządzanie, design i HR:

 • Warsztaty „Skuteczny e-marketing” – 31 sierpnia br., Business Link Lublin, godz. 16:00 – 19:00. Prowadzący: Mariusz Łodyga (Premium Consulting). Liczba miejsc ograniczona, uczestników wybiera organizator. Więcej informacji i zgłoszenia.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie “Jak pozyskać inwestora” – 4 września br., Business Link Lublin, godz. 15:00 – 17:00. Prelegent: Mariusz Turski (CEO AIP Seed Capital). Więcej informacji i rejestracja.
 • „Business Mixer” – 4 września br., Business Link Lublin. Prelegent: Tomasz Karwatka, CEO Divante. Start o godz. 17:30. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie HR „Gra wstępna w sieci czy realu – czyli wyzwania rekrutacji” – 9 września, Caffe Trybunalska, godz. 12:00 – 15:00. Prelegenci: Bartosz Struzik (Dyrektor zarządzający, Monster Polska), Magdalena Jankowska (HR Country Manager, North–East Europe, Owens Illinois), Agnieszka Jakubczyk–Latała (HR Manager, POL–INOWEX), Michał Michalski (Managing Director, Skills Warsaw), Iwona Bobrowska–Budny (Trener O3P-Rozwój, wykładowca oraz partner merytoryczny Instytutu Talentów FlashPoint). Moderator: Monika Dawid-Sawicka. Więcej informacji.
 • Targi „Wzory w Lublinie” – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.


IT & Startupy:

 • NOWOŚĆ! Spotkanie „meet.JSLublin” – 3 września br., godz. 18:00, Klubokawiarnia Komitet. Prelegenci:  Damian Wielgosik oraz Ernest Nowacki. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Szkolenie „Możliwości pozyskania kapitału amerykańskiego dla firm i startupów” – 9 września br., Urząd Marszałkowski przy ul. Stefczyka 3B. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „Meet.mobile Lublin” – 10 września br., Klubokawiarnia Komitet, start o 18:00. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „GameDev Lublin” – 11 listopada br.
 • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
 • „Road to Wolves Summit” – 23 września br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny.
 • NOWOŚĆ! Nabór do kolejnej edycji programu DataArt IT School w Lublinie – trwa do końca września br. Więcej informacji i zapisy.


PAŹDZIERNIKOWE i LISTOPADOWE ZAPOWIEDZI

 • NOWOŚĆ! Barcamp „Game Dev Lublin” – 9 października br.
 • Hackhaton „LublinCode. Koduj dla Lublina” – 24/25 października br.. To 36 godzinny maraton kodowania organizowany w Lubelskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Frezerów 3. Start o godz. 8:00. Więcej informacji i rejestracja.
 • Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „GameDev Lublin” – 13 listopada br.
 • „TedXLublin” – 21 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Motyw przewodni: „Behind the stories”.


GRUDZIEŃ i STYCZEŃ 2016 – ZAPOWIEDZI

 • NOWOŚĆ! Barcamp „Game Dev Lublin” – 11 grudnia br.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
 • NOWOŚĆ! „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.


[su_divider]

Attention! Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w każdy piątkowy poranek? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 

[su_divider]

Extra newsy
1. Polecam mój drugi newsletter . Dlaczego warto zasubskrybować EduHackera?
Dokładnie po to, by raz w miesiącu otrzymać e-mail z listą najciekawszych i najnowszych kursów internetowych (MOCC), e-magazynów, e-booków, raportów oraz pozostałych e-publikacji dostępnych w sieci za darmo. Tematyka? Wyłącznie biznesowa – marketing, zarządzanie, design, IT, startupy oraz e-commerce. Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły!

2. Zapraszam na nową stronkę.
W połowie sierpnia razem z Michałem Korbą z iWisher.pl uruchomiliśmy fan page „Lubelskie Startupy”. Chcecie wiedzieć co słychać w świecie startupów z Lublina? Zachęcam do polubienia strony i śledzenia newsów.

3. Jubileuszowy Newsletter #20 (mała rocznica) pojawi się na blogu 3 września (czwartek), a e-mail informacyjny podeślę 4 sierpnia (piątek). Chcecie, by Wasze wydarzenie pojawiło się w kolejnym newsletterze? Dajcie znać w komentarzach na blogu lub Facebooku, ewentualnie piszcie na adres lipa52@op.pl.


Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.