Newsletter szkolenia w Lublinie

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #15

Głowa i ciało ciągle na urlopie, ale newsletter wraca po tygodniowej przerwie. Tym razem z zapowiedziami 2 sierpniowych wydarzeń w Business Link Lublin – spotkania Business Mixer oraz treningu „Zrekrutuj idealnego pracownika”.  


Do końca tygodnia cieszę się urokami urlopu, pamiętam jednak o śledzeniu inspirujących wydarzeń w Lublinie. Ze względu na sezon wakacyjny nie dzieje się w mieście zbyt wiele – z wyjątkiem Business Link Lublin, który nie zasypia gruszek w popiele.

Tuż przed urlopem miałem okazję wziąć tam udział w świetnych warsztatach z Google Analitics (z Karolem Dziedzicem), a w najbliższym czasie polecam Waszej uwadze spotkanie Business Mixer Lublin (z udziałem Bartka Pucka, którego blog o startupach czytuję) oraz trening „Zrekrutuj idealnego pracownika”. Trening poprowadzi m.in. Kasia Skoczek, którą znam jeszcze z czasów pracy w Żagiel SA, dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić.


MARKETING i ZARZĄDZANIE

 • Szkolenie „Promocja podmiotu w internecie” – 20 i 21 sierpnia br., KAM Sp. z o.o., ul. Bernardyńska 3. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Trening „Zrekrutuj idealnego pracownika” – 11 sierpnia br., Business Link Lublin, godz. 17:00 – 19:00. Prowadzący: Katarzyna Skoczek (prezes firmy rekrutacyjno-doradczej Tobea Sp. z o.o), Monika Madejska. Rejestracja i więcej informacji.


IT & STARTUPY

 • NOWOŚĆ! Spotkanie „Business Mixer Lublin” – 6 sierpnia br., Business Link Lublin, godz. 17:30. Gość specjalny: Bartek Pucek (właściciel Pucek Consulting, Board Director w Ifinity, przewodniczący Rady Fundacji Startup School, product manager, founder, autor bloga 10x.vc). Rejestracja i więcej informacji.
 • Konkurs „MadeByLubelskie” – zgłoszenia udziału w akcji promującej lubelskich innowatorów i organizowanej przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny tylko do 15 sierpnia br. Więcej informacji.


JESIENNE ZAPOWIEDZI

 • Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
 • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
 • Targi „Wzory w Lublinie – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.


UWAGA!
 Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w sobotę o poranku? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 

 

Newsletter #16 pojawi się na blogu w czwartek 6 sierpnia br., a na skrzynkach subskrybentów w piątek 7 sierpnia br. Do usłyszenia!

Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #14
 2. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #12
 3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #9
 4. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #13
 5. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #6

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

 • Pixmo

  Choć sierpień uważany jest za najbardziej urlopowy miesiąc, nie sposób wypoczywać kiedy tyle wiedzy jest do zdobycia!

  • Jacek

   Ja na szczęście urlopowałem się w lutym, także mam teraz czas na nadrabianie zaległości. Poza tym dawno temu odkryłem, że zdobywanie wiedzy jest dla mnie swoistą formą wypoczynku.

   • W takim razie: tak trzymać 🙂

    • Jacek

     Ok