Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #14

Data wpisu16 lipca 2015 Ilość komentarzy0

Sezon wakacyjny w pełni. Udało mi się znaleźć dla Was tylko 4 nowe wydarzenia: szkolenie z zarządzania z Pawłem Królakiem, „Icebreaker” w Business Link Lublin, szkolenie z promocji internetowej oraz start zgłoszeń do konkursu „MadeByLubelskie”. Mam też ogłoszenie parafialne dotyczące kolejnego numeru newslettera.

 

Jak zapowiadałem tydzień temu, od najbliższej soboty jestem na urlopie. Odpoczywam od e-maili, telefonów, briefów, deadline’ów, ASAPów oraz Internetów. Oznacza to, że kolejny numer newslettera ujrzy światło dzienne dopiero 31 lipca, kiedy wrócę do regularnego cyklu cotygodniowego.

W najbliższych dniach w Lublinie nie dzieje się zbyt wiele. Fajnie zapowiadają się warsztaty z Google Analitics w Business Link Lublin (udało mi się zakwalifikować) i szkolenie „Przełomowe zarządzanie” z Pawłem Królakiem. To ostatnie odstrasza mnie jednak ceną. Nie zwykłem płacić prawie 8 stów za 1 dzień szkoleniowy, więc i tutaj nie zrobię wyjątku.

O rany, byłbym zapomniał. Temat trochę mniej newsletterowy, ale może kogoś z Was zainteresuje. Szukacie pracy w Lublinie? Jest na to szansa w niezwykle kreatywnym miejscu, tj. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Podrzucam Wam ogłoszenie Tomka Małeckiego, które przyuważyłem wczoraj na Facebooku (zachowałem oryginalną pisownię).

“Człowieku, PRACA cię szuka !!! PRACA W LPNT !!!

JESTEŚ ZDROWY, MASZ DWIE RĘCE, olej w głowie i umiesz robić Internety! Szukam PIĄTEGO wymiatacza czyli Inno-brokera do naszego TEAM-u: GEEK-a, eksperta od branży IT, tech i new media. Musisz mówić perfect po angielsku, być osobą otwartą i gotową się uczyć. Dużo się nauczysz o B+R, funduszach z UE, funduszach VC i startUP. Mam gdzieś twoją płeć i wiek, liczą się tylko zaangażowanie i umiejętności.

Chcesz dołączyć do NAS – prześlij CV w języku angielskim na adres: t.malecki@lpnt.pl  
DEADLINE 31.07.2015 r. (TYTUŁ e-mail: Piąty Inno-Broker). 

Polecam!


MARKETING i ZARZĄDZANIE

  • NOWOŚĆ! Szkolenie „Promocja podmiotu w internecie” – 20 i 21 sierpnia br., KAM Sp. z o.o., ul. Bernardyńska 3. Więcej informacji.
  • NOWOŚĆ! Szkolenie „Przełomowe zarządzanie” – 27 lipca br., godz. 10:00 -18:00, Hotel Focus Centrum Konferencyjne, na rogu Al. Warszawskiej 109 i ul. Skowronkowej 2. Koszt: 797 zł. Prowadzący: Paweł Królak. Więcej informacji i rejestracja.
  • Szkolenie „Sprzedawaj cokolwiek chcesz, komu chcesz” – 22 lipca br., godz. 18:00 – 21:00, Business Link Lublin. Prowadzący: Marcin Osman. Koszt: 49 zł. Każda osoba, która zarejestruje się na szkolenie, otrzyma polskie wydanie książki Fredrika Eklunda „Sprzedaż”.  Obowiązuje rejestracja.
  • Warsztaty Google Analitics – 17 lipca, godz. 17:00, Business Link Lublin. Prowadzący: Karol Dziedzic – Director of Online Marketing w agencji Brandman, certyfikowany specjalista Google Analytics oraz Google AdWords. Więcej informacji i rejestracja.


IT & STARTUPY

  • NOWOŚĆ! Konkurs „MadeByLubelskie” – zgłoszenia udziału w akcji promującej lubelskich innowatorów i organizowanej przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny tylko do 15 sierpnia br. Więcej informacji.
  • NOWOŚĆ! Powitajmy zwycięzców – Icebreaker” – 22 lipca, br., godz. 11:00 – 12:00, Business Link Lublin. Więcej informacji.  
  • „Warsztaty z tworzenia gier” – 18 lipca br., godz. 10:00 – 16:00, Wydział MFiI UMCS. Organizator: GameDev Lublin. Więcej informacji.


JESIENNE ZAPOWIEDZI

  • Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
  • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
  • Targi „Wzory w Lublinie – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.


Newsletter #15 znajdzie się na blogu w czwartek 30 lipca br., a na skrzynkach subskrybentów w piątek 1 sierpnia br. Do usłyszenia po moim urlopie!

UWAGA! Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w sobotę o poranku? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 

 

 

Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.