Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #13

Data wpisu9 lipca 2015 Ilość komentarzy0

Upały upałami, ale newsletter wydać trzeba. W najbliższym tygodniu macie do wyboru szkolenie sprzedażowe w ramach „Merytorycznie o Marketingu Plus”, a także bezpłatne warsztaty z Google Analitics i tworzenia gier. Ponadto zapowiadam 2 duże konferencje jesienne – jedną spod znaku Microsoftu, drugą sygnowaną przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny.


Ciągle planuję zmniejszyć częstotliwość wydawania newslettera, ale jakoś mi nie wychodzi.  Za dużo fajnych rzeczy dzieje się w Lublinie, żebym mógł odpuścić. Najprawdopodobniej kres moim cotygodniowym wysyłkom przyniesie dopiero mój urlop, który zaczynam 18 lipca. Najbliższy newsletter ukaże się w normalnym trybie 16 lipca, ale kolejny dopiero 31 lipca. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. W sierpniu wrócę do cotygodniowego cyklu. Wprowadzam też delikatną zmianę. Newsletter będę wysyłał w piątki, a nie jak do tej pory, w soboty rano.

Co fajnego wynalazłem dla Was w tym tygodniu? W piątek 17 lipca w Business Link Lublin są bezpłatne warsztaty z Google Analitcs, które poprowadzi Karol Dziedzic. Już się zapisałem, więc polecam Wam zrobić to samo. W dzisiejszych czasach bez znajomości choćby podstaw analityki internetowej trudno myśleć o skutecznym prowadzeniu firmy, a nawet o efektywnej pracy na etacie (np. w charakterze marketera). Jedyny minus to ograniczona liczba miejsce. Trzeba pisać krótkie uzasadnienie, na bazie których Organizatorzy przeprowadzą selekcję. Dam znać, czy udało mi się załapać.

Ponadto widać już na horyzoncie sporo ciekawych wydarzeń jesiennych. Na początku listopada ponownie zagości w Lublinie konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies”. Z dobrze poinformowanych źródłem wiem też, że Lubelski Park Naukowo-Technologiczny samodzielnie zorganizuje równie duże wydarzenie.

Podobno ma to być konferencja o innowacjach w praktyce (wdrażanie innowacji, modele biznesowe, budowanie zespołów interdyscyplinarnych, funkcjonowanie klastrów, wykorzystaniu wzornictwa przemysłowego w innowacjach). Myślę, że będzie grubo, dlatego z niecierpliwością czekam na dalsze szczegóły. Dam znać, jak tylko się czegoś dowiem.


MARKETING i ZARZĄDZANIE

  • NOWOŚĆ! Szkolenie „Sprzedawaj cokolwiek chcesz, komu chcesz” – 22 lipca br., godz. 18:00 – 21:00, Business Link Lublin. Prowadzący: Marcin Osman. Koszt: 49 zł. Każda osoba, która zarejestruje się na szkolenie, otrzyma polskie wydanie książki Fredrika Eklunda „Sprzedaż”.  Obowiązuje rejestracja.
  • NOWOŚĆ! Warsztaty Google Analitics – 17 lipca, godz. 16:00, Business Link Lublin. Prowadzący: Karol Dziedzic – Director of Online Marketing w agencji Brandman, certyfikowany specjalista Google Analytics oraz Google AdWords. Więcej informacji i rejestracja.


IT & STARTUPY

  • NOWOŚĆ! „Warsztaty z tworzenia gier” – 18 lipca br., godz. 10:00 – 16:00, Wydział MFiI UMCS. Organizator: GameDev Lublin. Więcej informacji.


ROZMAITOŚCI

  • Zajęcia dla dzieciaków „Wakacje Odkrywców 2015” – lipiec i sierpień br. Zajęcia „Poszukiwacze przygody”, „Mali detektywi” oraz „Mali konstruktorzy 3D” przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. Organizator: firma „Mobilna Nauka” z Lublina. Koszt: ok. 350 zł za tydzień. Więcej informacji.


JESIENNE ZAPOWIEDZI

  • NOWOŚĆ! Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
  • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
  • Targi „Wzory w Lublinie – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji. 


UWAGA!
 Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w piątki rano? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 

 

Newsletter #14 znajdzie się na blogu w czwartek 16 lipca br., a na skrzynki subskrybentów zawita w piątek 17 lipca.

Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.