Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #9

Data wpisu11 czerwca 2015 Ilość komentarzy0

Kolejne spotkanie z cyklu „Merytorycznie o marketingu”, szkolenie z ustalania cen w Business Link Lublin, konferencja Projekt StartUp w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym – to wszystko czeka na Was już w następnym tygodniu. Po więcej informacji o lubelskich wydarzeniach marketingowych, social mediowych oraz startupowych zajrzyjcie do najnowszego wydania newslettera.

 

Ten tydzień był dla mnie dosyć pracowity. W poniedziałek po pracy szkoliłem dzieciaki z „I Lub You” z webwritingu, a we wtorek zaliczyłem spotkanie Watify Lublin. Świetna rzecz, jak znajdę chwilę wolnego to napiszę o parę słów o samej idei Watify oraz wspomnianym evencie.

Następny tydzień zapowiada się jeszcze goręcej. We wtorek wybieram się na czwarty „MoM”, w środę planuję posłuchać paru wykładów w ramach PR Webinar Day organizowanego przez Prowly, a w czwartek (w dniu moich n-tych urodzin) odwiedzę konferencję „Projekt StartUp”.

Tyle o moich planach, przejdźmy do zapowiedzi przyszłotygodniowych eventów dla profesjonalistów w Lublinie. Naprawdę jest z czego wybierać, choć przypuszczam że to już taki ostatni „gorący” tydzień przed wakacjami.


MARKETING i ZARZĄDZANIE

  • NOWOŚĆ! Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #4” – 16 czerwca br., Business Link Lublin, godz. 18:00 – 21:00. Prelegenci: Anna Prończuk, Tomasz Telej, „Środy z impro”. Obowiązuje rejestracja.
  • NOWOŚĆ! Szkolenie „Jak ustalić ceny, żeby sprzedawać i zarobić więcej” – 18 czerwca br., Business Link Lublin, godz. 10:00 – 17:00. Prowadzący: Grzegorz Furtak. Wjazd: 490 zł. Więcej informacji.
  • Szkolenie „Praktyczna sprzedaż i zarządzanie sprzedażą” – 19 czerwca br. oraz 26 czerwca i 3 lipca br., Business Link Lublin, godz. Prowadzący Rafał Brus. Szkolenie dwudniowe, płatne (240 zł). Więcej informacji.


STARTUPY

  • Konferencja „Projekt StartUp” – 18 czerwca br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, godz. 9:00. Prelegenci: Sławomir Łuczywek (Migam), Mateusz Marmołowski (CT Adventure), Maciej Budzich (Mediafun.pl), Agnieszka Płoska (Genesis Capital), Piotr Bucki (Xventures), Paweł Luty (BRIEF), Jacek Łubiński (Experior Venture Fund) oraz Tomasz Małecki (LPNT). Obowiązuje rejestracja. 


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

  • NOWOŚĆ! Szkolenie „Budowa quadrocoptera/drona” – 16 i 23 czerwca, godz. 17:00 – 21:00, Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 150 zł. Obowiązuje rejestracja. 
  • NOWOŚĆ! Szkolenie „Budowa drukarki 3D – wszyscy na jedną” – 18 i 25 czerwca, godz. 17:00 – 21:00, Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 120 zł. Obowiązuje rejestracja. 
  • Szkolenie “Nauka użytkowania, programowanie i obsługa Drukarki 3D – edycja czerwcowa” – 15 i 22 czerwca br., Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 150 zł cykl (lub 65 zł za pojedynczy moduł), użytkownicy Makerspace 75 zł za cykl. Obowiązuje rejestracja. 
  • Szkolenie „System kontroli wersji GIT od podstaw #1” –16 i 18 czerwca br., Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 300 zł cykl (lub 90 zł za pojedynczy moduł), użytkownicy Makerspace 200 zł za cykl. Obowiązuje rejestracja. 
  • Szkolenie „Angular framework od podstaw” druga edycja – 20 i 21 czerwca br., Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 250 zł cykl (lub 75 zł za pojedynczy moduł), użytkownicy Makerspace 150 zł za cykl. Obowiązuje rejestracja. 


WAŻNE!
 Jesteś tu po raz pierwszy? Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie? Chcesz dostawać je e-mailem w każdy sobotni poranek? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 

 

Inauguracyjny Newsletter #10 opublikuję na blogu w piątek (10 czerwca), a e-mail prześlę w sobotę o 8:30 (20 czerwca). Brawa ja, chciałoby się powiedzieć jak w durnej reklamie Plusa która prześladuje mnie w TV (ta z dziewczyną ubraną na różowo).

Lubelskie wydarzenia polecałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.