Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #10

Data wpisu18 czerwca 2015 Ilość komentarzy2

Mijający tydzień jest naprawdę szalony. We wtorek „Merytorycznie o Marketingu”, w środę „PR Webinar Day”, a dzisiaj „Projekt StartUp”. W następnym tygodniu nie będzie już w Lublinie tak hiperaktywnie, ponieważ wchodzimy w tryb wakacyjny. Ciekawych szkoleń, warsztatów i konferencji marketingowych, social mediowych oraz startupowych coraz mniej, ale na szczęście coś jeszcze udało mi się dla Was wypatrzeć.

 

Na początek zapowiadam 2 ważne zmiany w newsletterze, które przez wprowadzeniem chciałbym z Wami skonsultować.  Po pierwsze, w sezonie letnim planuję zmniejszyć częstotliwość publikacji. W lipcu i w sierpniu newsletter ukazywałby się raz na 2 tygodnie, a do formy cotygodniowej wróciłbym we wrześniu. Powód jest oczywisty. Lato, wakacje, dużo mniej się dzieje, itp. Co Wy na to?

Po drugie, dostałem sugestię od jednego z Czytelników że powinienem dodawać coś więcej od siebie o zapowiadanych wydarzeniach. Jak oceniacie ten pomysł? Chcielibyście, by zestawienie wydarzeń było uzupełnione o mój autorski komentarz? Czekam na Wasze opinie w komentarzach i by nie tracić czasu,przechodzę do tradycyjnego przeglądu wydarzeń. Oto najnowsze zapowiedzi!


MARKETING i ZARZĄDZANIE

  • Szkolenie „Praktyczna sprzedaż i zarządzanie sprzedażą” – 26 czerwca i 3 lipca br., Business Link Lublin, godz. Prowadzący Rafał Brus. Szkolenie dwudniowe, płatne (240 zł). Więcej informacji.


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

  • Szkolenie „Budowa quadrocoptera/drona” – 23 czerwca, godz. 17:00 – 21:00, Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 150 zł. Obowiązuje rejestracja. 
  • Szkolenie „Budowa drukarki 3D – wszyscy na jedną” – 25 czerwca, godz. 17:00 – 21:00, Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 120 zł. Obowiązuje rejestracja. 
  • Szkolenie “Nauka użytkowania, programowanie i obsługa Drukarki 3D – edycja czerwcowa” – 22 czerwca br., Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Szkolenie płatne: 150 zł cykl (lub 65 zł za pojedynczy moduł), użytkownicy Makerspace 75 zł za cykl. Obowiązuje rejestracja. 


ROZMAITOŚCI

  • NOWOŚĆ! Warsztaty „Kierunek Zmian #6. Naturalna pewność siebie” – 25 czerwca br., KUL, start o 17:30. Warsztaty płatne: 10 zł. Prowadzący: Michał Korulczyk oraz Michał Zaorski. Więcej informacji. 
  • NOWOŚĆ! Warsztaty „Eko Design dla dzieci” – warsztaty edukacyjne dla dzieci z zakresu sztuk wizualnych, mające na celu pogłębianie wrażliwości uczestników na zagadnienia związane z architekturą i dizajnem. Zajęcia dostosowane do grup wiekowych 5-9 lat) oraz 10-12 lat. Warsztaty trwają 2,5 – 3 godziny. Koszt: 25 zł (każdy dzień). Termin: 3 i 10 lipca 2015 r. godz. 10.30, Sala 1.6 (Inkubator Technologiczny). Prowadzący: Joanna Mądra i Katarzyna Cebulak (Eko Dizajn) oraz Paulina Zarębska-Denysiuk i Anna Wojewódka (Eko Dom). Więcej informacji i rejestracja. 


CIEKAWOSTKI i ZAPOWIEDZI

  • „Merytorycznie o Marketingu” – organizatorzy sondowali na wtorkowym spotkaniu, czy warto organizować spotkania w okresie wakacyjnym. Jest szansa, że tak!
  • „Mistrzowie kodowania” –  projekt Samsunga będzie kontynuowany jesienią w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.


MOJE USZANOWANIE!
 Zawitałeś tu po raz pierwszy? Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w sobotę o poranku? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 


 

 

Lubelskie wydarzenia polecałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Ps. ogłoszenie parafialne! Newsletter #11 wrzucę na blog w czwartek (25 czerwca br.) wieczorem, a e-mail podeślę w sobotę (27 czerwca) rano.

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.