Newsletter szkolenia Lublin

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #1

Ruszam z nowym cyklem informacyjnym na blogu. Mieszkacie w Lublinie lub okolicach? Interesujecie się marketingiem, zarządzaniem, social media, nowoczesnymi technologiami lub startupami? Poszukujcie bez przerwy nowych okazji do zdobywania wiedzy tj. konferencji, warsztatów i szkoleń? W takim razie śledźcie uważnie moje wpisy. Raz na 2 tygodnie dostarczę Wam szczegółowy rozkład jazdy.

 

MediaLab Lublin Battle mam już zaliczony, także czas zająć się blogiem. Na pierwszy ogień idą tematy szkoleniowo-edukacyjne. Testowo odpalam w tym tygodniu nowy cykl wpisów. Na razie skupiam się tylko na najciekawszych lubelskich wydarzeniach (w większości tych bezpłatnych), a newsletter będzie ukazywał się raz na 2 tygodnie. Co będzie dalej? To już zależy od Was!


Kwietniowy rozkład jazdy w Lublinie (od 20 do 30 kwietnia br.) przedstawia się następująco:

1. MARKETING i ZARZĄDZANIE

 • Konferencja „Firma jest kobietą. Jak budować, prowadzić i rozwijać z sukcesem własną firmę?” – wtorek, 21 kwietnia br., Business Link Lublin, ul. Lipowa 4a. Start o godz. 17:30, wjazd 62 zł, obowiązuje rejestracja.  
 • „XXVIII Klub Sponsora w Lublinie – „Zarządzanie relacjami z klientami” – środa, 22 kwietnia br., Hotel Mercury, Aleje Racławickie 12. Start o godz. 17:45, wjazd 20 zł, obowiązuje rejestracja.


2. SOCIAL MEDIA

 • Spotkanie „LbnSocial #10” – bezpłatne spotkanie lubelskich miłośników blogowania oraz social media. Wtorek, 21 kwietnia br., Browar Grodzka 15. Start o godz. 18:00, wstęp wolny, obowiązuje rejestracja. 


3. STARTUPY

 • Rekrutacja na „InfoShare Startup Zone” – zgłoszenia przyjmuje już tylko do najbliższego poniedziałku (20 kwietnia br.) Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
 • „Startup Weekend” – po raz pierwszy w Lublinie. 24-26 kwietnia br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja.
 • Konkurs ICT Starter – wsparcie kapitałowe (wejście inwestorskie) dla najlepszych firm z obszarów OPROGRAMOWANIE, AUTOMATYKA, WEARABLES, INTERNET OF THINGS, MOBILE, APPS. Zgłoszenia do 16 maja br. Wydarzenie koordynuje Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych. Więcej informacji. 


4. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE 

 • Konferencja „Lubelskie Dni Informatyki” – największa bezpłatna konferencja informatyczna po naszej stronie Wisły. Środa, 22 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Start o godz. 9:00, wstęp wolny, obowiązuje rejestracja.
 • Targi pracy „Lubelski Dzień IT” – wtorek 21 kwietnia br., Politechnika Lubelska. Start o godz. 9:00, wstęp wolny. Więcej informacji.
 • Spotkanie „Otwarty Czwartek #8 – DRONY i inne bezzałogowce w praktyce” – czwartek, 23 kwietnia br., Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Wjazd bezpłatny. Start o godz. 18:00. Więcej informacji. 
 • Warsztaty „RemiksLab” II edycja – zapisy trwają tylko do 24 kwietnia.  Bezpłatne warsztaty odbędą się w dniach 14-16 maja br. w Ośrodku “Brama Grodzka – Teatr NN”. Więcej informacji. 

Jak widzicie całkiem sporo tego. Wybieracie się na któreś ze wspomnianych wydarzeń? Dajcie znać w komentarzach. Jeżeli pominąłem coś ważnego również proszę o cynk, dopiszę od ręki. Będę też wdzięczny za feedback w temacie przydatności tego szkoleniowego newslettera lubelskiego, jaki powołałem dzisiaj do życia.

Kolejny newsletter już za 2 tygodnie, czyli  po „majówce”. Nie chcecie niczego przegapić? Zapiszcie się!


 
 

Szkolenia polecałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Ps. na pewno polecam „Lbn Social” oraz „Otwarty czwartek” w Makerspace Lublin. Organizują je ludzie, których znam, więc jakość gwarantowana.

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Dzieją się Internety w Lublinie…
 2. Pierwszy TEDx w Lublinie. Zainspiruj się, by inspirować!
 3. Czy nagły atak zimy wpłynie na wynik wyborów w Lublinie?
 4. Seminarium „Zarządzanie architekturą marki” – ocena

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

 • Michał Korba

  według mnie powienieneś w tym wpisie umieścić formularz do zapisu się na newsletter. Chciałem go zsharować ale co to za newsltter bez formularza zapisu

  • Jacek

   Masz 100 proc. rację. Niestety nie miałem jeszcze czasu, żeby zainstalować MailChimp. Do tej pory miałem tylko FeedBurnera, a to zbyt słabe i nie chcę już tego promować.

  • Jacek

   Zmęczyłem formularz. Na razie surowy graficznie, ale działa. 🙂

 • Jakub Cabak

  LDI jest 22 kwietnia, nie 21 😉
  Zapraszam na Startup Weekend Lublin 😉

  • O, widzisz – minusy pisania po nocy. Dzięki za czujność, już poprawiłem.
   Startup Weekend – chciałem, ale żona powiedziała „halt” po 4,5 miesięcznym MediaLab Lublin Battle. 🙂