Wszyscy jesteśmy gospodarzami!

Euro 2012 to szansa na budowę pozytywnego wizerunku Polski. Zróbmy wszystko, aby nasi goście poczuli się jak u siebie w domu. Włącz się do akcji na POLACY2012. PL.

Dzisiaj w pracy odebrałem SMS o powyższej treści od POLACY2012. Podpisuję się pod tym apelem obydwiema rękami i podaję dalej. Jeżeli liczymy na tzw. „efekt barceloński” (nawet w skromnym wymiarze) musimy uwierzyć, że „WSZYSCY JESTEŚMY GOSPODARZAMI”. Warto wspomnieć, iż kampanii prowadzonej również na Facebooku towarzyszy jeden z bardziej udanych spotów promujących nasz kraj, jakie widziałem w przeciągu kilku minionych lat (patrz YouTube). Ok, napisałem co miałem napisać. Czas przejść do rzeczy dzisiaj najważniejszej. Mam nadzieję, że za 2 godziny 40 minut Polacy zagrają tak jak Ukraińcy zagrali wczoraj ze Szwedami. GO POLAND!

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Urzekła mnie ta reklama: „Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia”, odsłona nr 3

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.