Co nowego na blogu w Nowym 2011 Roku?

Święta za nami, stary rok goni ostatkiem sił, równie powoli co nieuchronnie zbliżając się do końca. Z braku czasu nie udało mi się zrealizować wszystkich grudniowych obietnic. Mam nadzieję, że styczeń 2011 r. będzie pod tym względem o niebo lepszy!

Zapowiedzi styczniowych postów:

1. „Metafora w marketingu. Jak przeniknąć umysły klientów dzięki metaforom głębokim” – recenzja książki Geralda Zaltmana i Lindsaya Zaltmana z firmy badawczo-konsultingowej Olson Zaltman Associates. Autorzy opisują w niej 7 głównych metafor rządzących ludzkim zachowaniem.

2. „Mali mogą więcej. Marketing małej firmy czyli wojna o rynek” – recenzja poradnika Gabrieli Antczak dla zaczynających przygodę z biznesem.

3. „Największe marketingowe porażki” – kontynuacja cyklu o największych polskich marketingowych katastrofach. Rozpocząłem postami o PKP, a tym razem zajmę się „standardami obsługi klienta” w Polsce.

W styczniu zamierzam także napisać drugą cześć postu o „Kontrowersji i prowokacji w reklamie„, recenzję kolejnej lekcji z Inbound Marketing University „Inbound Lead Nurturing” prowadzonej przez Briana Carolla z MECLABS/In Touch, a także zapoczątkować nowy cykl „Retro – lektury”. Skupię się w nim na recenzowaniu książek marketingowych starszej daty, które nie straciły na swojej aktualności do dnia dzisiejszego. Zacznę od „Marketingu partyzanckiego” Jaya Conrada Levinsona i „Marketingu do góry nogami” Ala Riesa i Jacka Trouta.

Nie rezygnuję również z uzupełnienia zaległości. W miarę możliwości wrzucę w styczniu na blog, m.in.: recenzje książek „Hipnotyzm słowa” Joe Vitale oraz „Rewolucję marki” Jacka Pogorzelskiego oraz post o najnowszej książce Janusza Głowackiego „Good night, Dżerzi” i mistrzu autopromocji Jerzym Kosińskim.

Zapraszam na mój blog marketingowy w Nowym Roku!

PS. Będzie też kilka niespodzianek, m.in.: recenzja kolejnego seminarium marketingowego/brandingowego. Myślę też o mini konkursie z fajną nagrodą dla czytelników…

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Co nowego na blogu w grudniu?
  2. Co nowego na blogu w październiku?
  3. Pierwszy wpis w blogu o marketingu, książkach i życiu
  4. Inbound Marketing University

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.