60 ways to improve your Online Influence in 60 minutes

Data wpisu22 września 2010 Ilość komentarzy0
60 minut – 60 ekspertów – 60 sposobów na zwiększenie oddziaływania Twojej firmy w świecie on line!

Jak zwiększyć oddziaływanie Twojej firmy w świecie on line? Jak sprawić by Twoja marka przetrwała w niezwykle konkurencyjnym świecie zdominowanym przez Internet i social media? Jakich strategii i taktyk używać?

 

 

Na wszystkie powyższe pytania odpowie 60 ekspertów od social media (każdy ma minutową wypowiedz), m.in: David Meerman Scott, Anne Holland, Mike Volpe, Yaro Starak, Guy Kawasaki czy Brian Solis. Co więcej masz do tego dostęp zupełnie za darmo (musisz tylko się zarejestrować)! Wejdź na stronę HubSpot i ściągnij godziny webinar “The Influencer Project” oraz plik PDF z pełnym transkryptem wykładu.

Jeszcze nie przesłuchałem, zamierzam przymierzyć się do tego w weekend! Nie ma co tego odkładać. Jak mówi hasło z jednej z kampanii reklamowych Nokii – “Życie toczy się on line”

PS: Przy okazji postu o nowych mediach zachęcam do odwiedzin bloga Jarosława Jopka, który jako jedna z pierwszych osób w Polsce, porusza tematykę inbound marketingu. Polecam!

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.