O blogu

Logo Jacek Lipski

 

 

Credo: „KNOWLEDGE IS POWER”

 

Krótka historia: blog „Marketing, książki i życie” istnieje od 1 lipca 2010 r. Pierwszy post ukazał się pod koniec lipca, a pierwszy komentarz dostałem we wrześniu. Pod koniec grudnia blog dorobił się swojej strony na Facebooku. Do marca 2011 r. blog funkcjonował na platformie Blogger. Od kwietnia został przeniesiony na własną domenę www.jaceklipski.pl i podłączony pod WordPress.  

 

O czym bloguję? W telegraficznym skrócie – o marketingu we wszystkich jego przejawach. O książkach specjalistycznych. O życiu w branży komunikacyjnej.
Recenzuję otaczającą nas rzeczywistość „komunikacyjną”, wchodząc trochę w buty „marketingowego krytyka” naszego świata. Piszę o książkach marketingowych, które przeczytałem, i szkoleniach, seminariach oraz warsztatach, w jakich uczestniczyłem. Opisuję najnowsze trendy w komunikacji marketingowej oraz dzielę się własnymi refleksjami na temat szeroko pojętej branży komunikacyjnej, głównie w obszarze MŚP oraz startupów. Ponadto w ramach blogu recenzuję również polskie kryminały, których jestem miłośnikiem, a także prowadzę newsletter z zapowiedziami najciekawszych szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych w Lublinie (marketing, social media, IT & startupy).


Dla kogo bloguję?
Dla studentów, ludzi zainteresowanych karierą w branży,  początkujących i trochę bardziej zaawansowanych marketingowców, specjalistów od komunikacji, reklamy i PR, przedsiębiorców, startupowców oraz każdego, kto ma ochotę poczytać!

Pozdrawiam
Jacek Lipski

PS. największy udział w powstaniu bloga miała moja ukochana żona Justyna! Bez jej zachęty i ciągłego wsparcia nigdy bym się nie zdecydował na rozpoczęcie publikowania. Dziękuję!