Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #41

Coraz bliżej do mocno konferencyjnego marca oraz 50 numeru newslettera. Tymczasem zajrzyjcie do lubelskiego rozkładu jazdy dla profesjonalistów nr 41. Jak zwykle znajdziecie w nim kilka nowości, które wyszperałem dla Was w odmętach sieci i mojego „newsfeedu”.

W tym tygodniu nic wielkiego się nie dzieje, więc przy okazji wertowania harmonogramu zapraszam do lektury 2 najnowszych postów na blogu – „5 najciekawszych treści o marketingu – styczeń i luty 2016” oraz „EduHacker Newsletter #5”.


LUTOWE WYDARZENIA

IT&Startups:
1. Warsztaty „Autodesk AutoCAD” 
– 20 lutego br., Business Link Lublin. Prowadzący: Przemysław Sarnecki. Więcej informacji i rejestracja. 
2. Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2”
– 24 lutego br., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.

Pozostałe:
– NOWOŚĆ! Wykład „Nasz Design” – 24 luty br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny (Lubelski Instytut Desingu), start o godz. 17:00. Prelegenci: Tomek Rygalik i Gosia Rygalik.


MARCOWE WYDARZENIA

1. Spotkanie „XII praktycznych kompetencji, które wspierają Twój rozwój” – 5 marca br., Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, start o godz. 10:00. Prowadzący: Aleksander Sienkiewicz. Uwaga: udział w szkoleniu jest płatny. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! „TEDxLublinSalon #4” – 5 marca br., Szkoły Paderewski, start o godz. 15:30. Motyw przewodni: „Pierwsza pomoc”. Prelegent: Kamil Kasik (pozostałych prelegentów jeszcze nie ujawniono). Więcej informacji i rejestracja.
3. Targi „Dni Kariery Lublin”
– 10 marca br., Globus, od godz. 9:00. Więcej informacji.
4. Konferencja „CheckIT 2016” 
– 15 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Wydarzenie dla uczniów lubelskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji i rejestracja. 
5. Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” 
– 17 marca br., podziemia CK, start o godz. 20:00.


KWIETNIOWE WYDARZENIA
1. „Startup Weekend Lublin” – podobno odbędzie się w kwietniu. Informacja nie jest potwierdzona.
2. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” – 22/23 kwietnia br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS. Więcej informacji.
3. Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.
4. „Lubelskie Dni Informatyki 2016” – 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.

Następny newsletter już za tydzień (23 i 24 lutego br.).

Uwaga: pamiętajcie o mojej niespodziance czyli kodzie rabatowym na udział w konferencji „Open Case 2016. Forum Strategii Marketingowej”, która odbędzie się 14 kwietnia br. w Warszawie! Jeżeli interesujcie się marketingiem, to nie powinno Was tam zabraknąć. Jako prelegenci wystąpią najlepsi stratedzy w Polsce tj. Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Arek Szulczyński, Michał Banach, Paweł Niziński, Ewa Łabno-Falęcka, Bartłomiej Walas, Robert Kozielski oraz Lech C. Król.

UWAGA: podając w trakcie rejestracji kod „FORUM20” otrzymujecie 20 proc. rabatu!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie „Case Open”, a także w poście który opublikowałem na blogu 3 tygodnie temu.

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.


Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #39
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
  3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #28
  4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #34
  5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #38

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.