Pierwszy „Pop-Up Biznesowy” w Lublinie

Dzisiaj wpis mocno subiektywny o przedsięwzięciu, któremu mocno kibicuję. W czwartek 27 sierpnia br. startuje w Lublinie pierwszy „PoP-Up Biznesowy” zorganizowany w ramach projektu „Miodowa Dolina”. Na dzień dobry otwarty wykład biznesowy z personal brandingu i motywacji z Agnieszką Skałecką i Basią Szmydt.

 

Poznajmy „Miodową Dolinę”
Projekt Miodowa Dolina powstał w ramach warsztatów GovJam Lublin, których celem było projektowanie usług w sektorze publicznym. Zadaniem członków Doliny jest budowanie świadomości biznesowej wśród młodych ludzi, aby sami mogli stworzyć swoją własną wymarzoną pracę.

Pracę zespołu koordynuje Vera Lambert, którą znam z MediaLab Lublin Battle, a w jego skład wchodzą również moi inni znajomi – Łukasz Fedorowicz (Media Lab Lublin Battle), Ania Machnio (uczestniczka moich 2 szkoleń z webwritingu) i Ivan Davydenko (MediaLab Lublin Battle), a także Ola Gawryszuk, Eryk Małecki i Marzena Wojewoda. Mentorem projektu jest Paweł Prokop (Fundacja Inicjatyw Menedżerskich). Taki skład osobowy to dla mnie najlepsza rękojmia jakości projektu.

W ramach „Miodowej Doliny” odbędą się 2 rodzaje zajęć: otwarte wykłady z cyklu „Pop-Up” (podstawy przedsiębiorczości) oraz praktyczne warsztaty biznesowe dla uczniów szkół średnich „Drogowskazy biznesu” (m.in. projektowanie produktów i usług, tworzenie stron www, korzystanie z social media, tworzenie identyfikacji wizualnej, personal branding).


Agenda pierwszego „PoP-Up’u”

Pierwszy „Pop-Up Biznesowy” odbędzie się w najbliższy czwartek (27 sierpnia br.) w Hotelu Grodzka 20 (partner spotkania), w godz. 18:00 – 20:00. Jak wspominałem wcześniej tematem przewodnim otwartego wykładu będzie personal branding & motywacja, a w roli prelegentek wystąpią Agnieszka Skałecka oraz Basia Szmydt. Agnieszka Skałecka wyjaśni, czym jest marka osobista i jak ją budować, zaś Basia Szmydt opowie historię związaną z tworzeniem bloga „Zrób to, no!” .


Bio prelegentek

Wrzucam, bo warto wiedzieć, kogo będziemy mieli okazję posłuchać.

Agnieszka Skałecka – zawodowo zajmuje się wspieraniem ludzi w rozwijaniu ich unikatowych możliwości poprzez doradztwo, mentoring i szlifowanie ich wizji i narzędzi, które umożliwiają im budowanie marki osobistej. Pracuje również z markami produktowymi i instytucjonalnymi. Prowadzi szkolenia z budowania marki osobistej oraz budowania marki przedsiębiorstwa w oparciu o kapitał pracowniczy. Często też wspiera przedsiębiorców i ich zespoły w dopracowywaniu koncepcji komunikacji.Tworzy własnego bloga agnieszkaskalecka.com, gdzie porusza tematy z zakresu budowania marki. Jest pomysłodawczynią i współorganizatorką spotkań LbnSocial, które regularnie budzą potencjał Lublina.

Angażuje się również w inicjatywy, które stwarzają możliwości rozwoju ambitnym i otwartym osobom z Lubelszczyzny (TEDxLublin, Czwartkowe Spotkania z Social Media oraz Geek Girls Carrots).

Basia Szmydt – współtwórczyni bloga o spełnianiu marzeń i realizacji celów | Zrób to, no to wspólne miejsce w sieci dla dwóch blogerek z dwóch różnych krańców Polski – Basi z Taste of Life – blog by Basia Szmydt oraz Moniki Pryśko z Love 2 Work | ZróbTo.No! to blog, na którym każdego dnia pokazują ich codzienny lifestyle. Jako dwie, młode, aktywne i pozytywnie nastawione do życia kobiety podróżują, są fankami pysznego jedzenia, czytają dużo książek, rozwijają się, motywują, ogarniają swoją rzeczywistość, każdego dnia odkrywają swoje pasje i to wszystko pokazują swoim czytelnikom na naszym blogu. Wierzą, że mówiąc sobie każdego dnia „po prostu ZRÓB TO.NO!” zmieniają się na lepsze i żyją tak jak chcą. Pięknie, odważnie, radośnie i prawdziwie.

Polecam Wam udział w pierwszym „PoP-Up’ie Biznesowym” oraz śledzenie pozostałych inicjatyw „Miodowej Doliny”. To kolejne fajne i bezpłatne przedsięwzięcie, z którego możecie skorzystać w Lublinie. Więcej informacji o pozostałych wydarzeniach znajdziecie w moim newsletterze.


Na „Pop-Up Biznesowy” zapraszałem ja

bloger II klasy, Jacek Lipski

 

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Pierwszy TEDx w Lublinie. Zainspiruj się, by inspirować!
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #18
  3. Pierwszy lubelski „Czwartek Social Media”
  4. Pierwszy wpis w blogu o marketingu, książkach i życiu
  5. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #1

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.