Newsletter szkolenia Lublin

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #12

Fala upałów nadchodzi, ale to w żaden sposób nie osłabiło mojej czujności. Dzisiaj mam dla Was zapowiedzi kolejnych 4 inspirujących wydarzeń w Lublinie oraz zaproszenie do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym „90 dni rozwoju”.  


Business Link Lublin wspólnie z Urzędem Miasta zapraszają do pojęcia wyzwania „90 dni rozwoju”. Przez 90 dni w Lublinie będzie można, całkowicie za darmo skupić się na rozwoju swojego biznesu i przejść kompleksowy program rozwojowy. O szczegółach opowie Wam Anka Prończuk, której oddam teraz na chwilę głos!

Więcej informacji o inicjatywie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronce http://90dni.blpoland.com/. Polecam!

Co jeszcze czeka Was w lipcu? Na pewno warte uwagi jest spotkanie o nowej szansie na kasę z Unii (Business Link Lublin), fajnie zapowiada się też wykład o przedwojennym Lublinie w Muzeum Lubelskim. Gdyby nie trochę nieżyciowa godzina tego ostatniego (za Chiny nie dojadę z pracy na 17:00), na pewno bym zajrzał.


MARKETING i ZARZĄDZANIE

  • NOWOŚĆ! Spotkanie „Nowa perspektywa finansowa UE na lata 2014-2020” – 7 lipca br., godz. 16:00, Business Link Lublin. Prowadzący: przedstawiciel Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Obowiązuje rejestracja.


ROZMAITOŚCI

  • NOWOŚĆ! Wykład “Przedwojenny Lublin” – 7 lipca br., godz. 17:00, Muzeum Lubelskie. Opowieść Marty Denys o wakacyjnym przedwojennym Lublinie z nutką anegdoty i sporą dawką ploteczek retro. Więcej informacji.
  • NOWOŚĆ! Zajęcia dla dzieciaków „Wakacje Odkrywców 2015” – lipiec i sierpień br. Zajęcia „Poszukiwacze przygody”, „Mali detektywi” oraz „Mali konstruktorzy 3D” przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. Organizator: firma „Mobilna Nauka” z Lublina. Koszt: ok. 350 zł za tydzień. Więcej informacji.


CIEKAWOSTKI i ZAPOWIEDZI

  • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
  • NOWOŚĆ! Targi „Wzory w Lublinie – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.

 

UWAGA! Zawitałeś tu po raz pierwszy? Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w sobotę o poranku? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 


 

Feralny newsletter #13 znajdzie się na blogu w czwartek 9 lipca br., a na skrzynkach subskrybentów  (do którego grona mam nadzieję już się zaliczasz) w sobotę 11 lipca.

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #9
  2. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #11
  3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #10
  4. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #8
  5. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #6

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.