Szkolenia Lublin

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #5

Piąty numer newslettera z zapowiedziami najciekawszych szkoleń i konferencji dla profesjonalistów już gotowy. Sprawdźcie w jakich wydarzeniach marketingowych, social mediowych i technologicznych możecie wziąć udział w Lublinie w trzecim tygodniu maja.


W końcu zregenerowałem siły po wielomiesięcznym MediaLab Lublin Battle i w zeszłym tygodniu wyrwałem się na spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #3”. Było inspirująco, więc pewnie jak się ogarnę to machnę jakąś krótką relację blogową.

Najbliższy tydzień zapowiada się równie obiecująco, bo we wtorek i środę wybieram się na „ICT Lublin Summit”, a w czwartek mam prezentację na lubelskim „Czwartku Social Media #4”. Obydwa wydarzenia oczywiście rekomenduję (pewnie też opiszę na blogu), a ponadto mam dla Was cotygodniową listę lubelskich przebojów. Oto ona!

1. Marketing i zarządzanie

 • Szkolenie „Prawo w internecie – praktyczne porady dla przedsiębiorców” – poniedziałek, 18 maja br., Business Link Lublin, godz.18:00. Szkolenie poprowadzi adwokat Paweł Zouner. Więcej informacji.
 • Warsztaty „Wizualne kreowanie marki” – czwartek, 21 maja br.,Business Link Lublin, godz. 18:00. Zajęcia prowadzi Joanna Trzcińska z firmy Mobilna Nauka. Znam Asię z ponad 4 miesięcznej walki w MediaLab Lublin Battle (byliśmy w jednym zespole), więc spokojnie mogę Wam polecić warsztaty. Naprawdę warto, bo Asia zna się na rzeczy. Zarejestrować możecie się TUTAJ.


2. Social media

 • „Czwartek Social Media #4” – środa, 21 maja br. Dom Kultury, godz. 18:00. W roli prelegenta wystąpi m.in. moja średnio (nie)skromna osoba. Będę nawijał o sposobie wykorzystywania mediów społecznościowych w kampaniach teaserowych. Chcecie zobaczyć jak stresuję się na żywo? Zapraszam na „socjalno-lubelski” Czwartek!
 • „LbnSocial #11” – ptaszki na Facebooku ćwierkają, że odbędzie się we wtorek, 2 czerwca br. Więcej szczegółów podrzucę Wam w kolejnych newsletterach.

 

3. Startupy – patrz jedna ze ścieżek tematycznych w trakcie konferencji „ICT Summit Lublin”.

4. Nowoczesne technologie

 • Konferencja „ICT Summit Lublin” – 19/20 maja br., Targi Lublin. Zapowiada się jedno z największych wydarzeń informatycznych, nie tylko na skalę lubelską. Nie może mnie tam zabraknąć, więc załatwiłem już temat rejestracji, do czego i Was zachęcam. Więcej informacji znajdziecie na stronce konferencji.
 • Wydarzenie „Lublin Creative IT” – 28 maja br., Targi Lublin. Najbardziej innowacyjne wydarzenie targowo – konferencyjne w Polsce Wschodniej. Potrwa od 10:00 do 18:00. Więcej informacji.
 • Międzynarodowa konferencja „IT NonStop” – poniedziałek, 8 czerwca br., Politechnika Lubelska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, sala E-201. Start o godz. 15:00. Więcej informacji.


5. Różności

 • Wykład „Fantastyczne domy” – czwartek, 21 maja br., Muzeum Lubelskie w Lublinie, start o 17:00. Wykład Fantastyczne Domy
 • Dzień Kreatywności UMCS” – piątek, 22 maja br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS, start o 9:00. Więcej informacji. 
 • „Lubelski Wyścig Kaczek” – niedziela, 24 maja br., Park Ludowy, start o 14:00. Więcej informacji. 
 • „Lublin Pop-Up Show. Targi Mody i Designu” – od 27 do 30 maja br., Centrum Kultury w Lublinie. Więcej informacji. 
 • „TedxLublinSalon #3” pod hasłem „Powrót do szkoły” – wtorek, 2 czerwca br., zbiórka o 17:30 na dziedzińcu III LO im. Unii Lubelskiej. Salon potrwa do 20:00 + after. Obowiązuje rejestracja (konieczne potwierdzenie udziału), udział w wydarzeniu jest płatny (20 zł). Liczba miejsc ograniczona. Uwaga: zapisy trwają tylko do 17 maja. Więcej informacji.

Drogi Czytelniku, chcesz być zawsze na bieżąco z lubelskimi wydarzeniami dla profesjonalistów? Zapisz się na mój newsletter, a nic Cię nie ominie. Jak to zrobić? Wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe.


 
Kolejny newsletter prześlę Wam już za tydzień (w sobotę, 23 maja). Do usłyszenia!

Lubelskie wydarzenia polecałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #4
 2. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #3
 3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #1
 4. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #2
 5. Burger King zaskakuje Majorów – social media marketing na Foursquare!

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.