Newsletter szkolenia Lublin

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #2

Nie dotrzymałem słowa. Miało być raz na 2 tygodnie, ale tyle się dzieje w Lulinie, że postanowiłem wydawać newsletter w każdy weekend. Nie chcecie przegapić żadnego fajnego wydarzenia (szkolenia, warsztatu, konferencji) marketingowego, social mediowego lub technologiczno-warsztatowego w Lublinie? Zapraszam do lektury oraz do zapisania się na newsletter.

Najważniejsza zmiana w porównaniu z zeszłym tygodniu. Odpaliłem dedykowany formularz zapisu na newsletter. Chcecie raz w tygodniu dostawać e-mail z agendą lubelskich wydarzeń? Podajcie swój e-mail i gotowe!


 
Wracając do meritum sprawy. Ostatni tydzień przed majówką zapowiada się całkiem obiecująco. Jak wygląda rozkład jazdy na przełomie kwietnia i maja (od 27 kwietnia do 7 maja br.)?


1. MARKETING i ZARZĄDZANIE

 • Spotkanie „MeetPro Lublin” poświęcone design thinking – czwartek, 29 kwietnia br., Business Link Lublin. Warsztaty poprowadzi Piotr Wojciechowski, wjazd 20 zł. Obowiązuje rejestracja. 
 • Szkolenie z cyklu „Team Skills” – wtorek, 28 kwietnia br., Business Link Lublin. Warsztaty z rozwoju kompetencji społecznych i budowania relacji interpersonalnych poprowadzi Rafał Brus. Więcej informacji i rejestracja. 


2. STARTUPY

 • „Program wspierający startupy – Microsoft BizSpark i dużo więcej” – poniedziałek, 27 kwietnia br., Business Link Lublin. Prelekcje wygłoszą Ryszard Dałkowski oraz Olga Budziszewska. Obowiązuje rejestracja. 
 • Warsztaty „StartUp Training” poświęcone business model canvas – czwartek, 29 kwietnia br., AIP w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Zajęcie poprowadzi Adam Gardocki z AIP Białystok. Start o 16:00. Więcej informacji. 
 • Rekrutacja na „InfoShare Startup Zone” – termin przyjmowania zgłoszeń przedłużono do 4 maja br. Więcej informacji.
 • Konkurs ICT Starter – wsparcie kapitałowe (wejście inwestorskie) dla najlepszych firm z obszarów OPROGRAMOWANIE, AUTOMATYKA, WEARABLES, INTERNET OF THINGS, MOBILE, APPS. Zgłoszenia do 16 maja br. Wydarzenie koordynuje Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych. Więcej informacji.


3. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

 • „Wydruki przestrzenne – 3D Systems” – poniedziałek, 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Start o 10:00. Więcej informacji. 
 • Pierwsze szkolenie „Angular framework od podstaw” – niedziela, 9 maja br., Makerspace Lublin, ul. Żmigród 10/3. Wjazd 250 za cały cykl (4 spotkania) lub 75 zł za pojedynczy warsztat. Więcej informacji i rejestracja. 
 • Meet.mobile Lublin” – czwartek, 07 maja br., KluboKawiarnia Komitet. Start o 18:00. Więcej informacji.

Pominąłem jakieś ważne wydarzenie? Dajcie znać w komentarzach, a na pewno się poprawię. Kolejny newsletter #3 w pierwszą sobotę po majówce (8 maja br.)!


Lubelskie wydarzenia polecałem ja

– bloger II klasy, Jacek Lipski

Ps. żałuję tylko, że najbliższy tydzień mam nieźle zawalony w pracy, bo szykowałem się na warsztaty z design thinking oraz business model canvas. Cóż, może innym razem…

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #1
 2. Dzieją się Internety w Lublinie…
 3. Strategiczne zarządzanie informacją

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.