Pierwszy TEDx w Lublinie. Zainspiruj się, by inspirować!

TEDx logoPierwszy TEDx w Lublinie! Już 14 marca w Teatrze Starym masz szansę posłuchać wystąpień Jacka Walkiewicza, Pawła Tkaczyka i Anny Lichoty. Chcesz wziąć udział? Wyślij zgłoszenie do 26 lutego. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ. Nie zwlekaj, czas ucieka. Dołącz do miłośników kreatywnych pomysłów i wartościowych idei – ideas worth spreading. Po prostu nie możesz tego przegapić!

 

Czym jest TED? TED jest ogólnoświatową organizacją non-profit, której celem jest szerzenie wartościowych idei (z ang. “Ideas worth spreading”). Pierwsze spotkanie spod znaku TED odbyło się w 1984 roku w Kalifornii. Zorganizował je Richad Wurman, amerykański architekt i projektant. Zaprosił na nie przedstawicieli 3 dziedzin życia: technologii, rozrywki i designu. Skąd wzięła się nazwa TED? Od pierwszych liter Technology, Entertainment i Design.

 

Co to jest TEDex?  To program lokalnych, samodzielnie organizowanych konferencji, których celem jest jednoczenie ludzi wokół idei TED („ideas worth spreading”). Konferencje spod znaku TED są organizowane w wielu formach. Jedną z nich są konferencje kinowe, podczas których prezentowane są m.in. najciekawsze wystąpienia z konferencji TED z całego świata. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie TED.

 

Co to jest TEDxCzwartekHillCinema? To pierwsza w Lublinie konferencja organizowana na licencji amerykańskiej organizacji TED. Odbywa się ona w ramach programu TEDx. Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

 

Gdzie i kiedy odbędzie się pierwszy lubelski TEDxCzwartekHillCinema? Już 14 marca w Teatrze Starym w Lublinie. Start o godz. 18:00.

 

Jak wziąć udział w pierwszym lubelskim TEDxCzwartekHillCinema? Do 26 lutego br. wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Znajdziesz go TUTAJ. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 100 uczestników konferencji.

 

Jaki jest program pierwszego lubelskiego TEDxCzwartekHillCinema? Początek o 18:00, koniec o 21:00. W planie 6 prezentacji video z konferencji TED i/lub TEDx z całego świata oraz 3 wystąpienia specjalnych prelegentów.  Po konferencji after party w Klubie Dom Kultury.

 

Kto wystąpi na pierwszym lubelskim TEDxCzwartekHillCinema? Jacek Walkiewicz, Paweł Tkaczyk i Anna Lichota!

 

Jacek Walkiewicz to psycholog, inspirujący mówca, trener i mentor. 14 marca opowie o Pełnej MOCY odwagi czyli o tym czego potrzebujemy aby wychodzić ze znanej sfery komfortu i dlaczego jeśli w życiu brakuje miejsca na odwagę to inne cnoty są bez znaczenia.

 

Paweł Tkaczyk to marketer, który zarabia na życie opowiadaniem historii. 14 marca opowie o Grywalizacji czyli dlaczego warto i gdzie można trochę pograć z naszą codziennością.

 

Anna Lichota jest jest coachem najwyższego szczebla zarządzania, inspiracyjnym mówcą, prowadzi warsztaty i szkolenia z rozwoju przywództwa i rozwoju osobowego. 14 marca opowie o Prawdziwej Wartości Ekstremalnych Przygód. 

 

Chcesz obejrzeć wystąpienia tych ludzi na żywo? Nie czekaj, wyślij formularz zgłoszeniowy. Weź udział w pierwszym lubelskim TEDx. Zainspiruj się, by inspirować!

 

 

To pisałem Ja – bloger II klasy

Jacek Lipski

 

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

No related posts.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.