Najważniejszy event w życiu…

Najważniejszy, najpiękniejszy i na pewno najbardziej emocjonujący! Mowa oczywiście o wydarzeniu z dnia 03 września 2011 r., kiedy moja druga połówka po raz drugi zdecydowała się odpowiedzieć „TAK”, tym razem na sakramentalne pytania zadane przez księdza. Rok temu „zaliczyliśmy” ślub cywilny. W tym roku przyszła kolej na ślub kościelny i WESELE. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć!

 

Miejsce: Lublin, Felin, Kościół p.w. Trójcy Przenajświętszej (następnie restauracja „Anastazja”, ul. Osmolicka 35a). Czas: godzina „O” wybiła 03 września 2011 r., o 17:00. Główni bohaterowie: Justyna&Jacek

 

PRZED CEREMONIĄ i w KOŚCIELE: kliknij na zdjęcie, by je powiększyć!

 

ŻYCZENIA:

 

WESELE:

 

Dziękujemy rodzinie i przyjaciołom, którzy dzielnie wspierali nas w tej chwili!

Ps. ślub i krótkie wakacje w słonecznej Turcji zaliczone. Biorę się z powrotem za pisanie i trenowanie basketu (nowy sezon już za kilka tygodni)!

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Ślub, wesele, podróż do Turcji – przerwa w blogowaniu do 14 września!
  2. Pierwszy wpis w blogu o marketingu, książkach i życiu

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

  • 🙂

  • MariuszR

    Że teszzzzz taka ładna dziewczyna takiego brzydala chciała 😉 Najlepszego!

    • Jak widać na załączonym obrazku – miłość bywa czasami ślepa (z czego brzydal bardzo się cieszy)! Wielkie dzięki za życzenia!