Pierwszy wpis na nowym blogu!

Po kilku tygodniach intensywnej pracy czas ocenić jej efekty. Po 9 miesiącach działania na platformie Blogger przenoszę blog „Marketing, książki i życie” na domenę www.jaceklipski.pl . Umarł Król, niech żyje Król! Nowa domena, własny hosting i WordPress dadzą mi nowe możliwości i (mam nadzieję) kopa do dalszej pracy!

W marcu napisałem tylko 8 postów. Praca nad migracją bloga nie pozwoliła mi na więcej, ale w nadchodzących miesiącach na pewno to nadrobię. Mam mnóstwo pomysłów na blogowanie!

Wszystkich odwiedzających z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia tylu niespolszczona skórka, kanał RSS, usterki graficzne, kilka niedziałających linków i filmów, itp. Czeka mnie mnie jeszcze sporo pracy, by sfinalizować cały projekt! Na pewno poprawię wszystkie usterki!

Będę wdzięczny za wszelkie Wasze uwagi i komentarze!

Zapraszam do częstych odwiedzin!

Pozdrawiam

Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Pierwszy wpis w blogu o marketingu, książkach i życiu
  2. Co nowego na blogu w Nowym 2011 Roku?

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.