PlanetaSEXU. com już nie inspiruje Itaki!

Potęga internetu i mojego bloga marketingowego jest nie do przecenienia! Wczoraj wieczorem opublikowałem post na temat brand claimu Itaki, który po przeprowadzce biura podróży został na witrynie obecnie zajmowanej przez sklep PlanetaSEXU.com, a już dzisiaj wyklejka zniknęła!

Z tą potęga mojego bloga to oczywiście żart, ale pozostała część informacji jest jak najbardziej prawdziwa.

Zastanawiam się tylko, czy ktoś z Itaki przeczytał mojego posta czy też właścicielowi PlanetySEXU.com przestał pasować brand claim biura podróży? Odpowiedzi na to pytanie najpewniej nie poznamy nigdy, dlatego zostawiam poprzedni post i zdjęcia feralnej witryny wszystkim marketingowcom ku przestrodze! Dbałości o detale nigdy nie za wiele…

Pozdrawiam
JL

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Czy Planeta.SEXU.com inspiruje marzenia Itaki? Brak dbałości o detale w marketingu
  2. Nowy Rok już za chwilę!

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.